• Eurovizija 2017 galimų laimėtojų rinkimuose lietuviams nulis taškų

    Posted on

    Fusedmarc

    Jau Gegužės 9-ąją daugelį prie TV ekranų pritrauks vienas didžiausių ir laukiamiausių Europos muzikos renginių „Eurovizija”. Daugybė talentingų dainininkų susirenka iš įvairių Europos kampelių ne tik parodyti save, atstovauti savo šalį, bet, žinoma, ir nugalėti. Tarptautinė „Eurovizijos” gerbėjų organizacija arba „OGAE” surengė balsavimą, kurio metu buvo renkami ryškiausi pretendentai į galimus konkurso prizininkus. Deja, Lietuvai atstovaujanti alternatyvios muzikos grupė „Fusedmarc“ šiame balsavime negavo nė vieno taško.

    Absoliučiu šio balsavimo nugalėtoju tapo Italijai atstovaujantis Francesco Gabbani su daina „Occidentali‘s Karma“. Reikia pastebėti, jog gerbėjus taip pat pavergė šio atlikėjo surengtas šou, kurio viena detalių yra šokėjas apsirengęs beždžionės kostiumu. Pretendentų sąrašo viršuje antrą ir trečią vietas dalijasi Belgija, kurios atstovė Blanche su daina „City lights“ ir šešis kartus „Eurovizijos” nugalėtoja tapusi Švedija. Šiais metais jai atstovaus Robin Beigtsson su daina „I can’t go on”.

    Deja, ne visoms šalims šis balsavimas prognozavo sėkmę. Pavyzdžiui, Albanija, Vokietija, Malta, Moldova, Slovėnija ir keletas kitų šalių negavo nei vieno taško, o, deja, tarp jų yra ir Lietuva. Pažymėtina, jog Lietuvą atstovaujanti grupė „Fusedmarc“ su daina „Rain Of Revolution“ yra prastai vertinama ne tik šiame balsavime, tačiau ir rengiamų lažybų tarpe. Tačiau, kita vertus Tarptautinė „Eurovizijos” gerbėjų organizacija pastebėjo, jog jų rengiamame balsavime dalyvauja tik tikriausi gerbėjai, todėl nevertėtų nusiminti dėl šių rezultatų.