• Garsios seserys N. Bunkė ir K. Ivanova pradėjo naują veiklą

    Posted on

    N. Bunkė ir K. Ivanova

    Natalija Bunkė ir Kristina Ivanova susijungia ir imasi kartu naujos veiklos – apyrankių kūrybos. Nors seserų santykiuose būta įvairių situacijų, tačiau šiuo metu atrodo, jog jos yra kaip niekada vieningos ir laimingos dėl savo bendros veiklos. Tai atspindi ir jų sukurto naujo prekės ženklo pavadinimas – NK seses 2. Pirmosios raidės tai vardų inicialai, o skaičius 2 tai yra jų seserų vienybė ir galybė.

    Seserų kurtos apyrankės pažymėtos keturiais skirtingais simboliais, kurie turėtų padėti išpildyti didžiausius troškimus. Tiems, kurie ieško meilės ir artimo žmogaus, skirtos apyrankės su laiko rato simboliu, o tiems, kurie nori sustiprinti esamus santykius – begalybės ženklas. Atitinkamai tiems, kurie trokšta jaukaus šeimos židinio sukūrimo, skirtas medžio simbolis, o užslėptiems troškimams – lotoso žiedo simbolis. Taip pat naujo prekės ženklo NK seses 2 apyrankės yra dviejų – raudonos ir juodos spalvos. Raudona tai judėjimo, sveikatos, gyvenimo jėgos spalva, o juoda tai išminties, didžiausios vertybės – laiko spalva. Tad kiekvienas gali išsirinkti sau artimiausią.

    Nors naują prekės ženklą seserys pristatė visai neseniai, tačiau iškart susilaukė didelio žiniasklaidos ir gerbėjų dėmesio. Savo Facebook paskyroje NK seses 2 turi jau daugiau nei du tūkstančius sekėjų, o norinčiųjų įsigyti apyrankes taip pat atrodo netrūksta.