• „Kings of Leon“ koncertas Vilniuje

  Posted on

  Kings of Leon

  Birželio 27 d. antradienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyko garsiosios amerikiečių roko grupės „Kings of Leon“ turo „Walls“ koncertas, pritraukęs tūkstančius gerbėjų.

  Koncertą apšildė britų folk-roko grupė „Bear‘s Den“, kurie Lietuvoje grojo pirmą kartą, o kartu su „Kings of Leon“ jau buvo pasirodę Berlyne. „Kings of Leon“ koncertą pradėjo daina „Over“ iš naujausio savo albumo, o  iš viso muzikantai atliko 25 dainas tarp kurių buvo ir naujausi kūriniai, ir žymiausi, visiems gerai pažįstami hitai kaip „Use Somebody“.

  Grupės nariai į Lietuvą atvyko koncerto išvakarėse, o kartu su jais ir dar 95 asmenų komanda, kurią sudarė organizatoriai, apsauginiai, grupės vadybininkai, garso režisieriai, technikai ir kt. Visai koncertui reikalingai įrangai atvežti reikėjo dešimties sunkvežimių.

  „Kings of Leon“ grupės vadybininkai koncerto organizatoriams, žinoma, taip pat pateikė nemažą sąrašą išskirtinių pageidavimų. Vienas tokių buvo prašymas persirengimo kambaryje esančias spinteles ir sienas uždengti juodu audiniu, taip pat kambariuose turėjo būti sofos, kilimai, blankios spalvos šviestuvai bei kaip jaukia detale turėjo tapti muzikantų mėgstami kambariniai augalai. „Kings of Leon“  taip pat pasižymi išskirtiniu skoniu geram maistui ir vynui, todėl nenuostabu, jog be asmeninės virtuvės keliaujantys muzikantai pateikė 8 puslapius apimančius maisto ir gėrimų pageidavimus tarp kurių buvo ir atskiras vyno sąrašas. Tačiau garsiosios grupės nariai taip pat pageidavimuose paminėjo, jog neatsisakytų paragauti tradicinių mūsų šalies patiekalų.

  Amerikiečių grupė „Kings of Leon“ susikūrė 1999 metais. Jos visus narius sieja giminystės ryšys: Caleb Followill, Nathan Followill, Jared Followill yra broliai, o Matthew Followill – jų pusbrolis. Grupė pasaulinės šlovės sulaukė 2008 metais su ketvirtuoju studijiniu albumu „Only by the Night“, kuris pristatė ir garsiausius grupės hitus „Sex on Fire“ bei „Use Somebody“. Šis albumas pelnė net tris „Grammy“ apdovanojimus.

  „Kings of Leon“ koncertinis turas „Walls“ toliau tęsis Airijoje, kur grupė turės tris koncertus.