• „X Faktorius“ jau rudenį sugrįš atsinaujinęs

    Posted on

    M.Stasiulis ir M.Rainys nauji projekto „X Faktorius“ vedėjai

    Jau ne vienerius metus Lietuvoje rengiamas muzikinis projektas „X Faktorius“ šį rudenį savo gerbėjus nustebins pokyčiais. Visiems gerai pažįstamą projekto vedėją Martyną Starkų pakeis Mindaugų duetas – Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys. Projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas įsitikinęs, jog kaip ir „Lietuvos talentų“  taip ir „X Faktoriaus“ žiūrovai juos greitai pamils.

    Patys naujieji vedėjai tokį darbo pasiūlymą laiko lyg aukščiausiu įvertinimu, o  Mindaugas Stasiulis šį darbą juokaudamas net prilygino „McLaren“ arba „Ferrari vairavimui. Vedėjai taip pat juokavo, jog jie yra lyg seni konkurentai ir tikrai niekada negalvojo apie darbą kartu, todėl šis pasiūlymas yra lyg likimas. Naujasis duetas džiaugiasi tokiu pasiūlymu ir nekantriai laukia susitikimo su žiūrovais.

    Jau rugsėjo mėnesį „X Faktorius“ sugrįžta į TV ekranus su gerai žinomais teisėjais: Sauliumi Prūsaičiu, Juste Arlauskaite-Jazzu, Marijonu Mikutavičiumi ir Sauliumi Urbonavičiumi-Samu, kurie nuspręs, kas yra vertas kovoti dėl 15 tūkstančių eurų piniginio prizo bei, žinoma, dėl šlovės ir pripažinimo.